« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar sınavda

G.Saray seyircisi bugünkü Kocaeli maçıyla tarihi karara ışık tutacak. Cimbom'a gönül verenler Şampiyonlar Ligi'nde Ali Sami Yen Stadı'nı tıklım tıklım dolduruyor, ama lig maçlarına aynı ilgiyi göstermiyor. G.Saray yönetimi, bugün taraftardan gerekli ilgiyi göremezse, lig maçlarını İzmir'de oynama kararı alacak...

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
İzmir kararı

Galatasaray ve taraftarı bugün iki büyük sınava çıkıyor. İlk olarak Kocaelispor maçından galibiyetle ayrılıp ilk devre sonunda Beşiktaş'a verdiği liderliği geri almak istiyor. İkinci ve en önemlisi ise Kocaeli maçında taraftarın ilgisi ölçülecek. Cimbom bu maçta istediği taraftar kitlesini karşısında bulamazsa bundan sonra maçlarını İzmir'de oynayacak.

Lige İlgi az

Şampiyonlar Ligi'nde yakalanan başarıdan sonra lig maçlarında Ali Sami Yen Stadı'nın boş kaldığını belirten Abdürrahim Albayrak, ‘‘Taraftarımız Şampiyonlar Ligi'ndeki kaliteyi lig maçlarında bulamadığı için tribünlerimiz boş kalıyor. Bu durum da bizi üzüyor. Çünkü ligde de zirvede yer alan bir ekibiz. Taraftarımız ligde de bizi desteklemeli’’ dedi.

Taraftarı Özledik

Uzun süredir Ali Sami Yen Stadı'ndan uzak kaldıklarını belirten Abdürrahim Albayrak, ‘‘Maçlarımızın ertelenmesinden ve lige verilen ara nedeniyle taraftarımızdan uzun süredir uzak kaldık. Biz onları çok özledik bakalım onlar bizi özlediler mi? Kocaeli maçı sezon sonu istediğimiz şampiyonluk için çok önemli’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz