GeriFutbol Taraftar sahaya girince...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Taraftar sahaya girince...

Taraftar sahaya girince...
refid:21570588 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçeli taraftarlar, son dönemde eleştirilerin hedefi olan ve zaman zaman istifaya çağrılan teknik direktör Aykut Kocaman ile futbol takımına destek verdi.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'ne gelen yaklaşık 300 kişilik taraftar grubu, antrenmanın bir bölümünü izleyip, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcular lehine tezahüratlar yaptılar.

F.BAHÇE TARAFTARIYLA KUCAKLAŞTI! / Süleyman Arat'ın objektifinden...

Antrenmanın başında teknik direktör Aykut Kocaman ile birlikte sahaya gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler Yasemin Merçil, Ömer Temelli, Tolga Deniz Aytöre ve Yalçın Haker'le taraftarların bulunduğu bölüme gitti.

VOLKAN DEMİREL İDMANA ÇIKAMADI

Başkan Yıldırım, taraftarlara yönelik yaptığı konuşmada, “Birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Hocanıza ve ve futbolcularınıza destek olun, sahip çıkın. Biz şampiyon olacağız. Tribünlerde, her yerde aile gibi olmamız lazım. Onu yapmazsak kaybederiz. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Aziz Yıldırım'ın konuşması esnasında taraftarlar, sık sık tezahüratlar yaptı. Konuşmasının ardından Yıldırım, taraftarların yanından ayrılırken, taraftarlar, “Aykut Kocaman buraya” şeklinde bağırdı. Bunun üzerine taraftarların yanına kadar giden Kocaman, teşekkür edip, birlikte fotoğraflar çektirdi.

Taraftarlar sahaya girdi, idmana ara verildi

Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman'ın taraftarların yanından ayrılmasının ardından Fenerbahçeli futbolcular, koşu bölümüyle antrenmana başladı.

Çalışmayı takip eden taraftarlar, başta kaptan Alex de Souza olmak üzere tüm futbolcular için tek tek isimleriyle tezahüratlarda bulundu.

Antrenmanın 5'e 2 top kapma çalışması esnasında taraftarlar, “Aykut hoca takımı buraya getir” diye tezahürat yapmaya başladı. Bunun üzerine Kocaman, oyuncularına taraftarların yanına gitmeleri için izin verdi. Futbolcuların kendilerine doğru geldiğini gören taraftarlar, aniden sahanın içine kadar girip, futbolcuların etrafını sardı. Taraftarların arasında kalan oyuncular zor anlar yaşarken, sarı-lacivertli taraftarlar oyunculara sarılıp, fotoğraf çektirdi.

Bu esnada teknik direktör Aykut Kocaman da taraftarların arasında kaldı ve güvenlik elemanları taraftarları güçlükle sahadan çıkardı. Çalışmaya yaklaşık 10 dakika ara verilirken, bu olayın ardından taraftarlar tesisin de dışına çıkarıldı.

Taraftarların sahaya girmesinin ardından kalabalığın içinde sıyrılan Alex'in, arka bölümde Aziz Yıldırım'la bir süre top oynadığı görüldü.

Yıldırım ve Cristian sarıldılar

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım, taraftarlarla yaptığı konuşmanın ardından futbolcuların yanına giderken, özellikle Cristian Baroni ile samimi tavırlarla diyaloğa girdi.
Oyuncularıyla konuşan ve moral veren Yıldırım ve Cristian Baroni samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Yıldırım'ın Baroni'ye zaman zaman sarıldığı görüldü. Neşeli olduğu gözlenen Yıldırım, daha sonra takım tercümanını da yanına çağırarak Cristian ile bir süre sohbet etti.

Öte yandan, kulüp başkan vekili Abdullah Kiğılı ve yönetim kurulu üyesi Semih Özsoy da antrenmanın bir bölümünü takip etti.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle