Spor Taraftar İbrahim Altınsay dedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Taraftar İbrahim Altınsay dedi

Taraftar İbrahim Altınsay dedi

Beşiktaş taraftarı daha önceden de yönetim kurulu üyeliği yapmış İbrahim Altınsay'ı başkan adayı ya da yönetim kurulu üyesi olarak görmek istiyor.

Beşiktaş'ta 31 Ocak 2010 tarihinde yapılacak olağan kongre öncesi Yıldırım Demirören ve Murat Aksu resmi olarak başkan adaylıklarını açıklamışlardı. Seçimlere bir ay süre kalan başkan adaylığı konusunda yeni bir isim çıkmazken, Siyah Beyazlı takımın taraftarları kendi adaylarının geçmiş yıllarda Beşiktaş yönetim kurulu üyeliği de yapmış olan İbrahim Altınsay olduğunu açıklamaya hazırlanıyorlar.

Beşiktaş taraftarının sanal ortamdaki en etkin sitesi olan forzabesiktas.com'da üç gün önce İbrahim Altınsay'ın başkan adayı veya yönetim kurulu üyesi olması için başlatılan imza kampanyasında yaklaşık 2 bin katılım olduğu öğrenildi.

Siyah Beyazlı taraftarların topladıkları imza sayısının 5 bini bulmasının ardından İbrahim Altınsay ile görüşecekleri belirtilirken, Altınsay'ın kararının ne olacağı veya İbrahim Altınsay'ı yönetimine almak isteyecek bir adayın olup olmayacağı henüz netleşmedi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle