« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar heyecanla Quaresma'yı bekliyor

Beşiktaş tribünleri, 3 yıllık aradan sonra yeniden trivela seyretmeye hazırlanıyor. Beşiktaş'tan ayrı olduğu zamanda takıma olan sevgisini sık sık dile getiren Ricardo Quaresma ise Beşiktaş'a dönmek için adeta gün sayıyor.

Ali DANAŞ/DHA
SON GÜNCELLEME

Siyah beyazlı yönetim, 3 yıl önce takımdan ayrılması olay olan Ricardo Quaresma ile yeniden anlaşma aşamasına geldi. Geçtiğimiz günlerde Başkan Fikret Orman ile Londra'da bir araya gelen ve Beşiktaş'ta oynamaya hazır olduğunu söyleyen Quaresma, anlaşma konusunda herhangi bir zorluk çıkarmayacağının garantisini verdi. Porto'dan bonservisini sorun olmadan alması beklenen Portekizli yıldızın en geç ikinci kampa kadar takıma katılması bekleniyor.


TARAFTARLARIN SEVGİLİSİ

Beşiktaş'ta oynadığı dönemde taraftarın büyük ilgi gösterdiği Portekizli yıldızın tekrar takıma dönme durumunun konuşulması bile büyük heyecan yaratmaya yetti.
Siyah beyazlı taraftarlar sosyal medyada transfer dönemindeki sessizliklerini Quaresma haberi ile birlikte sonlandırarak adete kampanya başlattı.
Beşiktaş'ta oynadığı 2 sezonda 73 maça çıkan ve 19 gol, 20 asistlik performans gösteren Queresma, maçlarda yaptığı trivela vuruşları ile siyah beyazlı taraftarların gönlünde taht kurmuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz