« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar doğru yapmadı

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Diyarbakır yenilgisini unutmaları gerektiğini söylerken, seyircilerin ilk yenilgi sonrası tepkilerine sitem etti.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, 2-1 yenildikleri Diyarbakırspor karşılaşmasını unutmaları gerektiğini söyledi, “Artık Toulouse maçını düşünmeliyiz. Toulouse maçından istediğimiz sonucu alacağımızı umuyoruz” dedi.
Diyarbakırspor maçının taraftarın da, yönetimin de, futbolcuların da hiç düşünmediği bir neticeyle tamamlandığını belirten Hacısalihoğlu, “Hem futbol, hem netice olarak son derece üzücü. 3 puan kaybettik. Önemli olan bu tip durumlarda paniklemeden takımı toparlamak, gelecek maçlara umutla bakacak hale getirmek.

Mazeret sayılmaz

Diyarbakırspor maçında bir çok oyuncunun aynı anda sakatlığı ve hastalığı gibi konular etkili olmuş olabilir. Ama hiç biri bu maçın kaybedilmesi için mazeret sayılamaz. Bu maçı unutmalıyız. İlk yenilgide takımı yuhalayan taraftarların yaptığı davranış da doğru değil. Ayrıca taraftarların Fatih Tekke, diye bağırmasının da çok iyi değerlendirilmiş ve çok mantık ölçüsüne sığdırılan bir tepki olarak da değerlendirmiyorum. Burada takımın toparlanmasına değil, toparlanmamasına sebep oluruz. Bana göre bu doğru bir davranış değil” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz