« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar, başkan gibi düşünmüyor

“antu.com”un anketine katılan F.Bahçeli taraftarlar, son haftalardaki başarısızlığı hakem hatalarına bağlayan Aziz Yıldırım gibi düşünmediklerini oraya koydular.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TÜRKİYE’nin en büyük taraftar portalı “www.antu.com”, Fenerbahçeli futbolseverler arasında bir anket düzenleyerek, takımın son haftalardaki başarısızlığını neye bağladıklarını sordu. Büyük ilgi gören anketten son derece çarpıcı bir sonuç çıktı; sarı lacivertli taraftarlar, takımın başarısızlığında hakem hatalarının büyük payı olduğunu düşünen kulüp başkanı Aziz Yıldırım’a katılmıyor. Yıldırım’ın başarısızlıktaki birinci neden olarak gördüğü hakem hataları, taraftar anketinde ortaya konulan seçenekler arasında en az oyu aldı.
Yıldırım’ın savunduğu fikir en az oyu aldı
“Son haftalardaki kötü gidişatı neye bağlıyorsunuz?” başlıklı ankete katılan 7 bin 769 taraftarın 3 bin 713’ü (%47.79), “takım içi disiplinsizlik” seçeneğine oy verdi.  “Futbolcuların formsuzluğu” şıkkı bin 288 oyla ikinci neden olarak gösterilirken, “teknik kadronun yanlış seçimleri” 915 oy, “yanlış transferler” 875 oy, “federasyonun yanlı tutumu ve hakem hataları” 677 oy, “takımı başarısız bulmuyorum” seçeneği de 301 oy aldı.

 

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler