« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar acımı hafifletti

Brezilyalı futbolcu, "Bu vakitten sonra elimden bir şey gelmiyor. Ama ben kendimi toparlayacak ve bana gösterdikleri bu destekten dolayı taraftarımı mahcup etmeyeceğim" dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’nin Brezilyalı defans oyuncusu Edu Dracena, CSKA Moskova ile oynanan ve 2-2 berabere kalınan Şampiyonlar Ligi maçında yaptığı hatalar nedeniyle çok üzgün olduğunu belirtirken, bu yüzden hissettiği acıyı taraftarların kendisine gösterdiği desteğin hafiflettiğini söyledi.

300’den fazla mesaj

Edu’nun kendisine ait www.edudracena.com.br sitesine CSKA Moskova maçıyla ilgili "Fenerbahçe taraftarından büyük destek" başlığıyla verilen haberde, taraftarların Moskova dönüşü Brezilyalı futbolcuya gösterdiği sevgi seline dikkat çekildi.Edu ayrıca kendisine sahip çıkan taraftarların verdiği destek içerikli mesajlara yayınladığı bildiride yer vererek şu ifadeler kullanıldı:

Appiah maç kadrosunda

"Her maçta defansta çok iyi iş çıkartan Edu
nun bu hataları yapacağını kimse tahmin bile edemezdi. Ama futbolda top her zaman yuvarlaktır. Sahada bu şansızlık yaşanırken ve Edu sahadan bin pişmanlıkla çıkarken onun üzüntüsü Fenerbahçe’nin duyarlı taraftarının gözünden kaçmadı. Türkiye’nin en büyük taraftarı, takımı için varlığını ortaya koyan futbolcusunu bağrına basmasını bildi ve çok kısa bir sürede sitemize gönderilen 300’den fazla mesaj ile Edu’ya destek çıktı."

Edu da gelen mesajlar üzerine, "İnanılmaz derecede üzgünüm. Ama bu vakitten sonra elimden bir şey gelmiyor. Ayrıca taraftarıma olan güvenim beni rahatlatıyor. Tabii ki şu anki durum her futbolcu için çok kötü bir andır. Ama ben kendimi toparlayacak ve bana gösterdikleri bu destekten dolayı taraftarımı mahcup etmeyeceğim" dedi. Bu arada sakatlığı bulunan Edu’nun Manisa maçında oynamayacağı, uzun süredir sahalardan uzak kalan Appiah’ın ise 18 kişilik maç kadrosunda yer alacağı bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz