Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar 3 puana kilitlendi

Bursaspor'un taraftarları cuma günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Galatasaray maçı için hazırlıklara başladı.

BURSA DHA
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'un taraftarları cuma günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Galatasaray maçı için hazırlıklara başladı. Yeşil beyazlı renklere gönül verenler, zorlu Galatasaray mücadelesinde gülen tarafın kendilerinin olacağını söyledi.

CİMBOM'U ELİ BOŞ GÖNDERECEĞİZ

Bursaspor'un cuma günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Galatasaray maçı için yeşil beyazlı taraftarlar da hazırlıklara başladı. Bursaspor'un yurt içinde ün yapmış taraftar gruplarından Teksas'ın bulunduğu tribünün amigosu Selim Kurtulan sarı kırmızılı ekibi 2-0 yeneceklerini belirtti. Kurtulan, "Takımımız iyi. Antep'ten de 3 puanla döndü. Bu moralle Galatasaray'ı 2-0 yeneriz. Galatasaray'ın son haftalardaki mücadelesi beğenilmiyor. Biz de Ali Tandoğan'ın eksikliği var. Ama orayı dolduracak topçularımız da var" dedi. Karşılaşma için farklı şeyler düşündüklerini belirten amigo Kurtulan, "Değişik şovlarımız olacak. Güzel pankartlarımız ve bestelerimiz var. Galatasaray seyircisini de bekliyoruz. Onları da Bursa'da en iyi şekilde ağırlayacağız. Centilmence bir maç geçecek, ama 3 puanı biz alacağız. Galatasaray'ın 29, bizim 26 puanımız var. Puanları eşitleyeceğiz" dedi.

"BURSA TARAFTARI CENTİLMENDİR"

Bursaspor taraftarı Batu Demirtaş da Galatasaray maçının zorlu geçeceğini belirtti. Demirtaş, "Galatasaray'da Bursaspor'da erken form tuttu. Son 3 haftada bizde de, onlarda da düşüş var. Biz Antep maçıyla avantaja geçtik. Ama onların beraberliği var. Zor bir müsabaka olacak. Ama Bursaspor tüm takımlar için zor deplasmandır. Biz de tribün olarak elimizden gelen bütünlüğü futbolcularla birlikte sağlayarak bu maçı alacağımıza inanıyorum" dedi. Tüm taraftarları en iyi şekilde ağırladıklarını sözlerine ekleyen Demirtaş, "Zaten bizde küfür olmaz. Onlar da yaparsa kendilerine yapar. Bursaspor taraftarı centilmendir. Bunu da en iyi şekilde göstereceğiz" diye konuştu.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler