Ege Haberleri

  Tanyer İnşaat'tan yeni projeler

  Hürriyet Haber
  12.01.2015 - 01:09 | Son Güncelleme:

  TÜRKİYE ekonomisinin 2014’teki istikrar ve büyümesinin 2015’te de devam edeceğine inandıklarını söyleyen Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, bu gelişmenin sektörü de olumlu etkileyeceğini söyledi.

  İnşaatın birçok farklı sektörü besleyen bir özellik taşıdığını dile getiren Tanyer, yeni yaşam alanları yaratmanın önemine dikkat çekerek, Seferihisar, İnciraltı ve Bayraklı’da yeni yatırıma hazırlandıklarını dile getirdi.

  2-3 KATLI 150-200 KONUT
  Narlıdere’de yapımı devam eden Asma Bahçeler’i bu yılın ortasında sahiplerine teslim edeceklerini paylaşan Tanyer, “İzmir kent merkezi oldukça yoğun bir yerleşime sahip. Kent dışında yeni yaşam alanları kurarak hem yapı tekniği, hem de sosyal anlamda cazip projeler yapmak mümkün. Biz de bu fikirden yola çıkarak ulaşım imkanları zengin, temiz bir havaya sahip ve doğayla iç içe bir bölge olan Seferihisar Yelki’de yeni bir projeye başlamayı hedefliyoruz” diye konuştu. 150-200 konuttan oluşacak projenin sosyal bir tarafı olduğunu da anlatan Tanyer, “2-3 kattan oluşacak. Hem çocuklu aileler, hem de emekliler için uygun bir yaşam konsepti sunacağız. Projede sosyal alanlar, yüzme havuzu, lokaller, kafeterya ve sağlık ocağı ile yüzde 80 yeşil alana olacak” ifadesini kullandı.


  İNCİRALTI VE BAYRAKLI
  Yılın ikinci yarısında Inciraltı ve Bayraklı’da çok katlı projelerle ilgili çalışma başlatacaklarını da sözlerine ekleyen Münir Tanyer, “Bu yeni projelerle Izmir’e değer katmayı hedefliyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı