İZMİR HABERLERİ

Tansu Kaya Bayburtlular İle Bir Araya Geldi

IHA
31.10.2015 - 12:50Son Güncelleme :

1 KASIM SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA SON ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYI TANSU KAYA, ALİAĞA İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTEREN BAYBURTLULAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

IHA

1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında son ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya, Aliağa ilçesinde faaliyet gösteren Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti.
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya’yı dernek lokalinde ağırlayan Bayburtlular, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, AK Partili Kaya’ya teşekkür etti.
Ziyarette konuşan Kaya, vatandaşın bir zamanlar futbol takımı tutar gibi parti tuttuğunu; ancak AK Parti’nin hizmet odaklı siyaset çizgisiyle toplumda bu anlayışın yok olduğunu ve insanların artık amblemlere değil hizmete oy verdiğini söyledi.
Vatandaşın artık oy vereceği partinin ne kadar güvenilir olduğunu sorguladığının altını çizen Kaya, "Seçmen en iyi hizmeti kimin getireceğine inanıyorsa ona oy veriyor. Ancak birileri AK Parti’ye sanki halk nezdinde çok büyük bir tepki varmış gibi suni gündem yaratmaya çalışıyor. Lakin 13 yıldır iktidarda olan bir partinin adayı olarak gururla belirtmek isterim ki; seçim çalışmalarımız çerçevesinde çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmadı ve şuana kadar olumsuz yönde hiçbir tepkiyle karşılaşmadık. Aksine bugün burada olduğu gibi gittiğimiz her yerde sevgiyle karşılanıp muhabbetle uğurlanıyoruz" dedi.
Aliağa’nın eksi belediye başkanı olan ve AK Partili Tansu Kaya’yı bağrına basan Bayburtlu vatandaşlar da, "Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Biz Tansu Kaya’nın Aliağa Belediye Başkanlığı döneminden çalışkanlığını da, birbirinden kıymetli hizmetlerini de iyi biliyoruz. Tansu Kaya’nın milletvekili seçilmesi yöremiz adına çok büyük kazanç olur” diyerek, Kaya’ya başarı temennisinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Tansu Kaya Bayburtlular İle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tansu Kaya Bayburtlular İle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı