« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tanju Çolak'tan 'gaz bombası' esprisi

TÜRK futbolunun ünlü isimleri Ali Gültiken, Tanju Çolak, Hami Mandıralı, Semih Yuvakuran ve Hasan Vezir, ’Futbol ustaları geleceğin yıldızlarıyla buluşuyor’ projesi kapsamında geldikleri Hakkari’de Vali Yakup Canbolat ile yemek yedi. Hakkari’de çıkan olaylarda kullanılan gaz bombası yemek sırasında espri konusu oldu.

Behçet DALMAZ/HAKKARİ, (DHA)-
SON GÜNCELLEME

Yemeğe Hakkari Valisi Yakup Canbolat, Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Otal, Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Mustafa Küçükaslan, bazı kurum amirleri ve sporcular katıldı. Yemekte konuşan Tanju Çolak, kardeşlik, dostluk ve barış için geldikleri Hakkari’de misafirperverlik gördüklerini söyledi. Çolak, Hakkarili gençlerin yetenekli olduklarını gözlemlediklerini anlatırken, "Buraya gelmek gerekiyor. Çünkü aynı bayrağın altında yaşıyoruz ve ayrımcı yaklaşımların olmaması gerekiyor. Sağduyulu olmak gerekiyor buraya gelmeye devam edeceğimize inanıyoruz" dedi.

GAZ BOMBASI ESPRİSİ

Hakkari Valisi Yakup Canbolat, organizasyon için teşekkür ederken, olaylar nedeniyle kullanılan gaz bombası yemekte espri konusu oldu. Yemekte, gazdan dolayı öksürük artınca ünlü futbolcu Tanju Çolak, "Gündüz maç yaptığımız için terledik. Kokuyu bastırmak için deodorantı fazla kullanmışlar herhalde" diyerek espri yaptı.

Tanju Çolaktan gaz bombası esprisi


Bunları da Beğenebilirsiniz