« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tanjevic Milli Takım'da kalsın

TANJEVIC bu kadar tecrübesine rağmen kötü bir takım antrenörü olduğunu gösterdi. Yanlış beşle çıktı, çok oyuncu değiştiriyor.

Ali Şen
SON GÜNCELLEME

3 tane süper uzun var takımda, ama o ilk 12 dakika 4 kısa ile oynadı. Milli Takım’daki antrenörlüğü onun bu taktiklerini taşıyabilir, ancak F.Bahçe’deki görevinden yarın ayrılmalı.

1891’de James Naismith basketbolu yaratan adamdır. 1897’de kural haline gelen bu oyun, 5 kişiyle 20’şer dakika iki devre ile oynanır. Ancak bu oyunu yaratan bilmedi ki, Türkiye’de 120 yıl sonra bir basketbol maçı 3 saat sürecek.

Yıldırım Kerem’i almalı

Fenerbahçe takımında 1 numara yok, 4 numara yok. Türkiye’deki en iyi 1 numara Efes Pilsen’li Kerem Tunçeri. Aziz Yıldırım, ne yapıp edip onu almalıdır. İlk 10 dakikada 10 tane üçlükten bir tanesi girdi.

F.Bahçe’nin en iyisi Ömer Onan’dı. Sert savunmacı olmasına rağmen ilk faulü 23. dakikada aldı. G.Saray’ın savunma yönü güçlüydü. Normal süre 56-56 bittiğinde G.Saray taraftarları avantaj takımlarında olmasına rağmen kaybetmiş gibi salonu allak bullak etmelerini anlayamadım. Eskiden Ülker ve F.Bahçe iki ayrı takımdı. İkisi birleşti ve bütçesi 4 katı olmasına rağmen sadece Ülker den sponsorluğu alan G.Saray’ı yenemediler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz