Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tanıtıma bak tanıtıma!

Erkek bakım markası Arko Men’in TFF ile yaptığı anlaşmanın tanıtımında görevlendirilen Emre Belözoğlu, ilk tıraşını geçen sene olmuş; Volkan Demirel ise jiletle değil makineyle tıraş oluyor.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) dün, Arko Men ve Sürat Kargo ile sponsorluk anlaşmaları imzaladı. Swissotel the Bosphorus’ta yapılan imza törenine TFF Başkanı Mahmut Özgener, 1. Başkan Vekili Lutfi Arıboğan, Evyap İcra Kurulu Üyesi Mustafa Arın, Sürat Kargo Genel Müdürü Halis Sağırlı, Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ve milli futbolcular katıldı.
Toplantının en ilgi çekici bölümü, erkek bakım ürünleri markası olan Arko Men’in tanıtımında Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel’in kullanılmasıydı. Çünkü iki futbolcunun da bu ürünlere neredeyse hiç ihtiyacı yoktu. Emre, kendisine tıraş hakkında soru soran sunucu Dilara Gönder’e, “Çok fazla sakalım yok. İlk tıraşımı geçen sene oldum” dedi. Toplantıya sakallı gelen Volkan ise, sadece makineyle tıraş olduğunu, dolayısıyla tıraş kremi, jel ya da jilet kullanmadığını söyledi.
2’şer yıllık anlaşma yapılan firmalardan Sürat Kargo’dan 1 milyon dolar, Arko Men’den ise 1 milyon 100 bin lira alınacağı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler