ADIYAMAN HABERLERİ

Taner Yüncüoğlu Konserine Davet

IHA
01.06.2015 - 13:47 |Son Güncelleme :

ADIYAMAN BELEDİYESİ İLE ADIYAMAN GENÇ İMAM HATİPLİLER PLATFORMU’NUN (AGİP’İN) ÖNCÜLÜĞÜNDE, EZGİ SANATÇISI TANER YÜNCÜOĞLU, SALI GÜNÜ SAAT 20:00’DA TPAO ADIYAMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KONFERANS SALONUNDA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR.

IHA

Adıyaman Belediyesi ile Adıyaman Genç İmam Hatipliler Platformu’nun (AGİP’in) öncülüğünde, ezgi sanatçısı Taner Yüncüoğlu, Salı günü saat 20:00’de TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü konferans salonunda sevenleriyle buluşuyor.
Adıyaman’da sosyal bir etkinliklerle tüm İmam Hatiplileri buluşturmak üzere Adıyaman Belediyesi’yle beraber bir etkinliğe imza atacaklarını ifade eden Adıyaman Genç İmam Hatipliler Platformu (AGİP) Sözcüsü Av. İshak Yılmaz, “AGİP olarak kurulduğumuz günden bu yana ilimizde bir dizi etkinlikler yaparak, halkımızın sesi olmaya devam ediyoruz. Geçen yıl 28 Şubat post modern darbenin yıl dönümünde gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak’ı ilimize davet ederek, bir konferans düzenlemiştik. Bu yılda farklı bir etkinlikle tüm İmam Hatiplileri ve Adıyaman halkını buluşturmak üzere biz İmam Hatiplilerin yakından tanıdığı ve eserleriyle büyüdüğü ezgi sanatçısı Taner Yüncüoğlu’nu Adıyaman Belediyesi’yle birlikte ilimize davet ettik. Taner Yüncüoğlu, biz İmam Hatipliler için bir o kadar önemli bir sanatçı olduğu gibi sürekli olarak bizlerin sesi olmuştur. Ezilen kitlelerin yaşamış olduğu sıkıntıları sürekli olarak besteleriyle tüm kamuoyuna duyurmuştur. Özellikle 28 Şubat gibi bir post modern darbe döneminde sürekli olarak hem eserleriyle hem de etkinliklerde İmam Hatiplilerin yanında olmuştur. Bizlerde böylesine değerli bir sanatçıyı ilimize davet ederek, tüm İmam Hatiplileri buluşturduğumuz için oldukça mutluyuz. Bu etkinliğimiz Salı günü saat 20:00’de TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşeceği gibi konserimiz ücretsizdir.
Ayrıca konserimizde bayanlara da yer ayrılmıştır. Konserimize tüm halkımız davetli olup, tüm misafirlerimizin etkinliğimize katılmaları bizleri onurlandıracaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Taner Yüncüoğlu Konserine Davet hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Haziran 2015 tarihinde saat 13 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Taner Yüncüoğlu Konserine Davet haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

21 Kasım 2019, Perşembe
 • İmsak
  05:41
 • Güneş
  07:06
 • Öğle
  12:18
 • İkindi
  14:57
 • Akşam
  17:20
 • Yatsı
  18:39
Sayfa Başı