Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Tandıra düşen küçük çocuğu annesi kurtardı

  İkram TEKMANLI/ERZURUM, (DHA)
  19.07.2007 - 11:28 | Son Güncelleme:

  ERZURUM'dan bağımsız milletvekili adayı olan müteahhit Harun Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında gezdiği köylerde, çeşmeden su taşıyan kadınlara yardım edip, tarlada tırpanla ot biçerek oy istedi. Çalışmalarına ağırlık veren Yıldız, ”Bağımsız olduğum için herkese ulaşmaya çalışıyorum. Çünkü her seçmenin oyu benim için çok değerli“ dedi.

  Kent merkezinin yanı sıra ilçe ve köylerde de vatandaşları ziyaret eden Yıldız, seçmenlerle bire bir görüşmenin yararlı olduğunu bildirdi. Seçim çalışmaları kapsamında köyleri dolaşıp, çeşme başında bulaşık yıkayan kadınlarla sohbet eden Yıldız, seçilmesi halinde tüm köylere içme suyu getirilmesi için çalışacağı sözünü verdi. Evlerinde içme suyu olmadığı için çeşmeden su taşıyan kadınlara yardım eden Yıldız, kovalarını taşıdı. Yaylada küçükbaş hayvan otlatan çobanlarla konuşan Yıldız, tarlada çalışan bir çiftçinin elinden aldığı tırpanla ot biçti.
  Herhangi bir partiye bağlanmak istemediği için bağımsız olarak aday olduğunu kaydeden Yıldız, “Seçimde her oy değerli. Bunun için köy köy dolaşıp, herkesten oyunu bana vermelerini istiyorum. Erzurum’un sorunlarını çözmek için desteklerini bekliyorum” dedi.

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı