« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tammy yeniden F.Bahçe'de

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, Angel Mccoughtry ve Anete Zogota transferlerinin ardından, eski oyuncusu Tammy Sutton-Brown ile de yeniden anlaştı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sarı-lacivertli kulüp, internet sitesi aracılığıyla transferi duyurdu.

33 yaşında ve 1.93 metre boyundaki Kanadalı oyuncu, 4-5 numara pozisyonunda görev yapıyor.

Tammy Sutton-Brown, Türkiye'de bulunduğu süre içerisinde Fenerbahçe ile birlikte 4'ü lig şampiyonluğu, 3'ü Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 1'i de Türkiye Kupası olmak üzere toplam 8 kupa kaldırdı.

Öte yandan, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nın kadrosuna kattığı Tammy Sutton-Brown, rutin sağlık kontrolüne tabi tutuldu. Kadıköy Acıbadem Hastanesi'ne gelen Kanadalı oyuncu kan testi, ortopedi, genel cerrahi, göz muayenelerinin ardından efor testinden geçti.

Tammy Sutton-Brown'ın sağlık kontrol sonuçları kulüp sağlık ekibi tarafından değerlendirilecek.

Fenerbahçe formasını daha önce 4 sezon giyen Kanadalı basketbolcu, bu formayı tekrar giyecek olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken, takıma katkı sağlamak istediğini söyledi.

VAJDA AYRILMAK İSTİYOR

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nın Macar oyuncusu Anna Vajda, Macaristan'ın Nemzetisport Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'de yeteri kadar yer bulamadığı için takımından ayrılmak istediğini söyledi.

Macar spor gazetesinde çıkan haberde, Macar Milli Takımının yıldız oyuncuları arasında yer alan Anna Vajda'nın maçlarda 15 dakikadan daha az bir süre oynadığı için rahatsız olduğunu, bu nedenle takımdan ayrılmak istediğine değiniyor.

Vajda, gazeteye yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin başarılardan çok mutlu olduğunu ancak bu şartlarda İstanbul'da kalmak istemediğini, ya eski takımı Macar Pecs'e, ya da başka bir takıma transfer olmak istediğini söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler