« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tamer 8 ay yok

Kartal'ın Trabzonspor'dan transfer ettiği yıldız futbolcunun dün MR'ı çekildi. Tamer'in sağ diz iç yan çapraz bağlarında kopma olduğu ve önümüzdeki hafta ameliyat olacağı açıklandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

HERKES ŞOKTA

Beşiktaş şokta... Bu sezon büyük ümitlerle Trabzonspor'dan tranfer edilen Tamer yeşil sahalardan 8 ay uzak kalacak... Hollanda'nın Roda takımıyla oynanan maçta rakibinin sert girmesi sonrası sahayı acılar içinde terk eden Tamer'in dün MR'ı çekildi. Genç futbolcunun sağ diz iç yan çapraz bağlarında kopma olduğu açıklandı.

DAUM ÜZÜLDÜ

Bu şok haber siyah beyazlı kafilede bir anda moralleri bozdu. Teknik Direktör Daum sağ kanat için düşündüğü bu oyuncunun sakatlığını öğrenince yüzü asıldı. Kulüp doktoru Ayhan Hoptur bu oyuncunun tedavisinin İstanbul'da yapılacağını söyledi. Yıldız futbolcunun bugün Köln yakınlarında spor hekimleri tarafından kontrol edileceği açıklandı.

AYNI YERDEN

Daha önce de bu yerden sakatlanan Tamer için menajer Sinan Engin şöyle konuştu: 'En iyi transferimiz sakatlandı. Çok üzgünüz. ' Tamer de 'Göze geldim. Çok iyi bir başlangıç yapmıştım. Kendimi çabuk toparlayacağım. Bana güvenenleri kesinlikle yarı yolda bırakmam' diye konuştu. Bu arada Tamer'in önümüzdeki hafta ameliyat olacağı belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz