Gündem Haberleri

GÜNDEM

  TAL'in dansçıları Zürih'e gidiyor

  Hürriyet Haber
  09.07.2001 - 13:21 | Son Güncelleme:

  Tiyatro Araştırma Laboratuarı'nın iki genç dansçısı Ağustos ayında İsviçre'nin Zürih kentinde bir gösteri yapacak. Filiz Sızanlı ve Mustafa Kaplan'ın; dans, tiyatro ve müziği biraraya getiren gösterisi 27, 28 ve 29 Ağustos'da Theater Spektakel'de.

  İstanbul Şehir Tiyatrosu'na bağlı olarak faaliyet gösteren Tiyatro Araştırma Laboratuarı'ndan iki genç dansçı 27 ile 29 Ağustos tarihleri arasında İsviçre'nin Zürih kentinde gösteri yapacak.


  Tiyatro Araştırma Laboratuarı Dans Birimi elemanlarından Mustafa Kaplan ve Filiz Sızanlı, performans sanatçısı Saadet Türköz ile birlikte hazırladıkları gösteriyi 27, 28 ve 29 Ağustos'da Zürih'teki Theater Spektakel'de sahneleyecek.


  Hüseyin Katırcıoğlu'nun, İstanbul'daki genç sanatçıları Avrupa'daki meslektaşlarıyla buluşturmayı amaçlayan projesi kapsamında hazırlanan bu gösteri; dans, tiyatro ve müziği biraraya getiriyor.


  İsviçre Kültür Bakanlığı tarafından düzenlenen gösterilere Türkiye'nin yanısıra İsrail, Suriye ve İran gibi ülkelerden genç sanatçılar da katılıyor.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı