Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takviye istiyorum

Galatasaray Teknik Direktörü Mircea Lucescu, "İyi bir kadrom var ama yeni başkandan iki yeni yabancı transferi yapmasını isteyeceğim. Daha da güçleneceğiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Daha da güçlenecek

Galatasaray Teknik Direktörü Mircea Lucescu, kadrosundaki futbolculardan memnun olduğunu ancak kulübün yeni başkanından transfer yapmasını isteyeceğini söyledi. Rumen çalıştırıcı, "Yeni başkandan takıma iki yabancı transfer yapılmasını isteyeceğim. Böylece kadromuz daha da güçlenecek" dedi.

İyi yoldayız

Lucescu, "İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Futbolcularımın özel maçlarda sergilediği oyun beni yeni sezon için daha da umutlandırıyor. İyi yoldayız. Yeni transferler de takıma çabuk uyum sağladı. Hem Türkiye, hem de Avrupa'da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

ALMANYA'YA GİDİYORLAR

Galatasaray, İsviçre kampının ardından yurt dışı hazırlıklarının 2. etabı için bugün Almanya'ya gidiyor. Sarı kırmızılılar bu sabah saat 08.25'te, uçakla Zürih üzerinden Almanya'ya geçecek. Almanya kampında 3 hazırlık maçı yapacak olan G.Saray, 21 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'a dönecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz