« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taktiği Hakan verdi

Attığı 3 golle maça damgasını vuran Arda, "Hakan ağabey (Şükür) ’Kenarda sıkışma, içeriye git’ dedi. İçeriye gittim ve ilk yarı 2 tane gol attım. Onun tecrübesini ve sözünü dinledik, goller geldi" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’da 3 gol atarak Sivas’taki kritik maça damga vuran Arda Turan’dı. Cimbom’un genç yıldızına ise taktiği veren kaptan Hakan Şükür oldu. Sarı kırmızılı takım mağlup durumda iken maçın ilk yarısında sahanın kenarına kadar gelip Arda ile konuşan Hakan, verdiği taktikle genç futbolcunun maçın kahramanı olmasını sağladı ve takımını kurtardı. Arda, maç sonrası şöyle dedi:

"Hakan Şükür’ün sözünü dinledim. Çok kenarda sıkışmıştım. Konuşmaya gittiğimde Hakan ağabey ’Kenarda sıkışma, içeriye git’ dedi. İçeriye gittim ve ilk yarı 2 tane gol attım. Oyunu dışarıdan daha iyi görüyor, tabii ki tecrübesi de var. Onun tecrübesini ve sözünü dinledik, goller geldi çok şükür. Gollerin sırrı ondan geldi." Maç sonrası F.Bahçe derbisindeki gib i yöneticiler gelince soyunma odası "50 bin dolar" sesleri ile inledi. Arda, "İşin esprisini yapıyoruz. Biz bu halimizden de çok mutluyuz. Şampiyon olunca bu konuda başkanımız gerekeni yapar" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler