Gündem Haberleri

  Taksiciden 'hayır'

  Hürriyet Haber
  03.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa Şoförler ve OTomobilciler Esnaf Odası'nın, İl Milli Eğitim Müdürülüğü ile düzenlediği ''Yaşam Boyu Eğitim'' seminerine katıldı.

  Arınç konuşmasında ''100 tane anket şirketine 'Bu seçimleri kim kazanacak?' diye anket yaptırmaya gerek yok. Belediye başkanları tedbil-i kıyafet etsinler, 10 tane taksiye binsinler, 'Kardeşim, bu belediye başkanı ne yapıyor? Nasıl, memnun musun?' diye sorsunlar, yemin ediyorum size yüzde 100'dür, kesin netice çıkar'' dedi.

  Salondaki taksi ve dolmuş şoförlerinin 'Hayır' demesi üzerine Arınç, ''O ayrı. Ben şimdi size sormuyorum yahu. Dertlisiniz galiba. Sormamış olayım'' dedi.

  Tatlı ikram etti

  /images/100/0x0/55ea946af018fbb8f889398fBursa’da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın himayesinde Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Dışişleri Bakanlığı Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanlığı’nca düzenlenen Balkan Ülkeleri Medya Forumu başladı.

  Arınç forum öncesi gezdiği bir stantta görevliye tatlı ikram etti. 11 ülkeden 150 konuğun katıldığı forumun açılışında konuşan Arınç, artık tarihsel düşmanlıklarla oluşturulan politikalarla bölgede huzuru yakalamanın mümkün olmadığını söyledi. 

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı