"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Takının tarihçesini mankenler anlattı

Mücevher firması Goldaş’ın düzenlediği "History" adlı defile önceki akşam Swissotel’de yapıldı.

Defilede takının tarihçesi ve geçmişten bugüne kadar geçirdiği evreler konu edildi. Goldaş Takı Tasarım Yaz Okulu öğrencilerinin hazırladığı tasarımların da tanıtıldığı, Şenay Akay, Sema Şimşek, Pınar Tezcan, Ebru Güzel gibi mankenlerin görev aldığı organizasyon, Mercan Dede’nin müzikleri ile renklendi.

Gülben’e sinema kapıları açılıyor

Gülben Ergen, Kanal D’de önceki akşam yayına giren "Gönül" dizisinin ilk bölümünü, dizi ekibi ile birlikte izledi. Gayrettepe’de bulunan Sisters Restaurant’ta bir araya gelen ekip, heyecanla izledikleri dizinin finalinde birbirlerini tebrik etti. "Gönül"ün senaristi Gani Müjde, Ergen’e övgüler yağdırdı. Müjde, "Gülben’in oyunculuğu çok ön planda. O yüzden kendisiyle bir de sinema projesine imza atmak istiyorum" dedi.

Gurur gecesi

Sekiz yıl önce hayata gözlerini yuman Dedeman Topluluğu’nun kurucusu Mehmet Kemal Dedeman’ın anısını yaşatmak amacıyla düzenlenen "Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması 2005"in ödül töreni önceki akşam yapıldı. Murat Dedeman, "Mehmet Kemal Dedeman, belki de hayranlık duyduğu doğanın güzelliklerinden kopmamak için madencilik ve turizm alanlarında çalışmayı tercih etti" dedi.

Nikahlarını başkan kıydı

Doğan Yayın Holding çalışanlarından Haydar Şar, öğretmen Selda Coşkun ile nikah masasına oturdu. Şişli Evlendirme Dairesi’nde Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kıydığı nikahla dünya evine giren Şar ile Coşkun’un nikah şahitliklerini Hürriyet Gazetesi yazarı Mehmet Y. Yılmaz ile Elif Yıldız yaptı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI