Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takımını bul artık Quaresma

Ahmet Bulut’un “Q7’ye takım bakıyoruz” sözlerine inanmak istediğini söyleyen Kıran, “3 aydır bekliyoruz. Umarız bir kulüp bulur” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta Ricardo Quaresma’dan gelecek müjdeli haber bekleniyor. Siyah beyazlı kulüpte A takımla çalıştırılmayan ve yönetimin izni ile kulüp bulması için ülkesine gönderilen Portekizli yıldızın takıma dönme şansı kalmadı. Siyah beyazlıların futbol komitesinden Tamer Kıran, menajer Ahmet Bulut’un “Quaresma’ya takım bakıyoruz” sözlerine inanmak istediğini belirterek, “Biz üç aydır gitmesi için bekliyoruz. Umarız bu kez gider” dedi.

Samet Aybaba’nın kadroda düşünmediği yıldızın yarın Türkiye’ye geleceğini ve masaya oturacaklarını anlatan Kıran, “Biz Quaresma’nın olduğu kadar Beşiktaş Kulübü’nün de menfaatlerini düşünüyoruz. Kendisi ile konuştuk ve nokta koyduk. Bu konudaki tavrımızı belirledik. Sanırım artık, kulüp yönetimini sevindirecek haberi verir” ifadelerini kullandı.

Quaresma sorunu bu hafta başında çözülür

YENİDEN yapılanmaya gittikleri sezonda, teknik direktör Samet Aybaba ve yönetimin başarı için tüm imkanları seferber ettiğini vurgulayan Tamer Kıran sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sezon başında çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Beşiktaş futbol takımında görev alan tüm oyuncularımızın sorunlarını yönetim olarak kısa sürede çözdük. Beşiktaş tarihinde yeni bir sayfa açtık. Ve tüm zorluklara rağmen Spor Toto Süper Lig’de zirveyi, Türkiye Kupası’nda da finali hedefliyoruz. En büyük engelimiz olarak görünen Quaresma sorununun da bu hafta başında olumlu ya da olumsuz çözülmesini amaçlıyoruz. Bunu ben de kamuoyu kadar merakla bekliyorum. Umarım menajer Ahmet Bulut kendisine bir takım bulmuştur.”


Bunları da Beğenebilirsiniz