« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takımın durumunu hazmedemiyorum!

G.Saray’ın Kolombiyalı file bekçisi Mondragon, son zamanlardaki hırçınlığının takımın kötü gidişinden kaynaklandığını söyledi.

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
Kavga ederim

Galatasaray kalecisi Mondragon, son haftalarda kavgacı olduğuna dair yapılan eleştirilere katılmadığını söyledi. Takımın ligdeki durumunun kendisini de olumsuz etkilediğini belirten Kolombiyalı kaleci şunları söyledi: ‘Ben takımımın başarısı için kavga ederim. Ama son haftalarda takım olarak huzursuzuz. Bu olay beni de etkiliyor.

Birlik olmalıyız

İçinde bulunduğumuz başarısız dönemi hazmedemiyorum.
Bu yüzden bazen hırçın görüntüler sergileyebiliyorum. Ama kimseye karşı art niyetli değilim. Ben sadece takımımı düşünürüm. Önümüzdeki sezon, bu kötü dönemi geride bırakarak taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz. Takım olarak birlik sağlamamız şart. Bunu 100’üncü yılımızda başaracağız’

Kendimi tutamadım

A.GÜCÜ
-G.Saray maçının olay adamı Ayhan, kendisini savundu. Maçın hakemi Hamza Mısır’ın çok kötü bir yönetim gösterdiğini belirten tecrübeli oyuncu, ‘Hakem çok hata yaptı. Üstelik mağlup durumdaydık. Moralim zaten bozuktu. Bir de ortaya Hamza Mısır çıktı. Bana yapılan faulü görmedi. Ben de kendimi tutamadım ve küfür ettim. Yapmamam gerekiyordu. Ancak insan bazen kendisini tutamıyor. Herkesten özür diliyorum. Bir daha böyle birşey olmayacak’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler