« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takımın ağası sen olacaksın

G.Saray Başkanı, tecrübeli futbolcuya "Bu sene senden çok şeyler bekliyorum. Sen bu takımın ağası olacaksın. Diri bir takım kurduk. Onlara liderlik yapacaksın" dedi.

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME
G.SARAY Teknik Direktörü Feldkamp’ın, önceki gün öğle saatlerinde basın toplantısında Hasan Şaş’a ciddi uyarılarda bulunarak "Bizim gösterişe yönelik oyuncularla çalışmaya niyetimiz yok. Şova devam ederse kulübede oturur" sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Aynı günün akşamında Kalamış’ta yapılan forma tanıtımında kulüp başkanı Özhan Canaydın ile Hasan Şaş arasında ilginç bir diyalog geçti. Canaydın, Kalli’nin tam tersi sözlerle Hasan’a moral verdi.

Başkan güveniyor

Futbolcuların yanına gelen Canaydın, hepsini öptü ve yakından ilgilendi. Canaydın, UEFA Kupası’nı kazanmış kadrodan kalan 3 kişiden biri olan Hasan Şaş’a ciddi bir ses tonuyla, "Bu sene senden çok şeyler bekliyorum. Sen bu takımın ağası olacaksın. Sana bu yakışır. İster eski usul, ister Anadolu usulü" dedi.

Hasan’ın "Tamam başkanım. Hakan Şükür de var yanımızda" karşılığının ardından Canaydın bu kez "Hakan’ın bu sene yükü ağır olacak. Onun yükünü hafifletmek için bu görevi sana veriyorum. Diri bir takım kurduk. Onlara liderlik yapacaksın. UEFA Kupası şampiyonu olduğumuz 2000 yılındaki kadronun ruhunu gördüm. Bu sene de başarabiliriz. Bana bu şampiyonluğu yaşatın, o kupayı yeniden istiyorum" diye konuştu.

Hasan söz verdi

Bu sözlerin ardından Canaydın’ın gözlerinin içine bakan Hasan da "Başkanım, takımın durumu çok iyi. O yılki ışığı bu sene ben de gördüm. Güzel bir havamız var. İstediğiniz şampiyonluğu size getireceğiz. Ben de arkadaşlarım adına size söz veriyorum. Bu sene hem ligde hem de kupada en iyisini yapacağız. Ve 2000 yılındaki o başarıyı tekrar yaşayacağız" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz