« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takımımızla gurur duyuyoruz

Spor Toto Süper Lig ekibi Orduspor'un Kulüp Genel Sekreteri Adem Türkmen, “Teknik Direktörümüz Metin Diyadin ve futbol takımımızla gurur duyuyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkmen, yaptığı yazılı açıklamasında, Orduspor'un geride kalan haftalarda 11 puan topladığını ve bunda teknik heyet ve futbolcuların tartışılmaz emeğinin olduğunu belirtti.

Başarının mimarları ile gurur duyduklarını ifade eden Türkmen, açıklamasında şunları kaydetti: “Orduspor'un 26 yıllık Süper Lig özleminin bitmesinde çok büyük rol oynayan hocamız Metin Diyadin, Süper Lig'de de 6 haftada 11 puan toplayarak başarının mimarı olmuştur. Teknik direktörümüz sayın Metin Diyadin, bugün 4 büyüklerin teknik direktörü olsa ve 11 puan toplamış olsaydı, ülke basınında çok önemli gündem maddesi olurdu ya da 4 büyüklerin başındaki yabancı bir teknik direktör olsaydı yine çok geniş işlenirdi. Kendi değerlerimize yeteri kadar önem vermediğimizi düşünüyorum. Orduspor olarak sayın hocamız Metin Diyadin'i spor adamlığındaki başarısının yanı sıra kişilikli ve karakterli bir hoca olarak görüyor, Orduspor Kulübü olarak teknik direktörümüz Metin Diyadin ve futbol takımımızla gurur duyuyoruz. Hocamız, göreve geldiği andan itibaren 17 resmi maçta takımımızın başında olmuş ve sadece 1 yenilgi almıştır. İnanıyoruz ki Orduspor olarak hocamız Metin Diyadin'le çok önemli başarılara imza atmaya devam edeceğiz.”

Orduspor olarak disiplinli ilerleyişe devam edeceklerini de vurgulayan Türkmen, açıklamasını şöyle tamamladı: “Bugünlere Orduspor Kulübü olarak çok zor şartları aşarak geldik. Geldiğimiz tarihi noktada, Orduspor olarak yolumuza başarılı bir şekilde devam etmekteyiz. Yaşanan zor günleri hiç kimsenin unutmaması gerekir. Orduspor olarak bugünlere hangi zorlukları aşarak geldiğimizi unutmadan, disiplini koruyarak başarı grafiğimizi yükselteceğiz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz