« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Takımımızın gücünü göreceğiz"

Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nde mücadele edecek olan Ardeşen Gençlik ve Spor'un Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, yapacakları hazırlık maçları ile 8 Eylül'de başlayacak sezon öncesi takımın gücünü göreceklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Oğuz, takımının 5 günlük Erzurum kampını tamamlamasının ardından yaptığı değerlendirmede, kampın son derece verimli geçtiğini belirterek, “Hocamız Hüsnü Kemal Durak ve yardımcıları Şevki Demiroğlu ile Osman Nuri Yazıcı gözetiminde sürdürdüğümüz kampta takımımız güç depolayarak, performans ve motivasyon kazandı. Aynı zamanda bayramdan sonra Ankara'da yapacağımız 2. kampı da hazırlanmış olduk. Ankara'daki kampımızda hazırlık maçları da yapacağız” dedi.

Takım'ın bayram öncesi son çalışmasını Ayder'de yapacağı koşu ve kondisyon çalışması ile sürdüreceğini ifade eden Oğuz, “Oyuncularımız ve teknik ekip Ayder'de ki bir günlük kamp sonrası bayram tatiline çıkacak. 22 Ağustos'ta Ankara'da tekrar bir araya geleceğiz ve burada hem kamp hem de hazırlık maçları yapacağız. Hazırlık maçları ile 8 Eylül'de başlayacak sezon öncesi takımımızın gücünü göreceğiz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz