« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Takımımızı daha da güçlendirdik"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, “Transfer ettiğimiz yeni oyuncularla takımımızı daha da güçlendirdik” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Samsunspor Kulübü'nün devre arası renklerine kattığı oyuncular Uğur Boral, Murat Ceylan, Serdar Özkan ve Theofanis Gekas, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen törenle basına tanıtıldı.

Törende konuşan Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, Spor Toto Süper Lig'e 5 yıl aradan sonra çıkan Samsunspor'un ligde talihsiz sonuçlar alarak puan sıralamasında hiç de hak etmediği bir yerde olduğunu söyledi.

Samsunspor'un ligde kalabilmesi için maddi ve manevi tüm fedakarlığı gösterdiklerini ifade eden Yılmaz, “Son olarak transfer ettiğimiz yeni oyuncularımızla takımımızı daha da güçlendirdik. Takımımızın ligde kalacağına olan inancımız tamdır. Bu yüzden taraftarlarımızın da takımlarını sonuna kadar destekleyerek motive etmesine ihtiyacımız var. Bu zorlu süreçte herkesin Samsunspor'un yanında olmasını bekliyoruz.”

Fenerbahçe'den Samsunspor'a transfer olan Uğur Boral ise, Samsunspor'un ligde kalması için tüm güçlerini ortaya koyacaklarını ifade ederek, bunu da başaracaklarına olan inancının tam olduğunu sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler