« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Takımımızda moraller yerine geldi"

Kartalspor Kulübü Başkanı Ergun Öztaner takımlarının yavaş yavaş istedikleri seviyeye geldiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Denizlispor karşısında aldıkları galibiyetin kendilerinde büyük bir sevinç yarattığını ifade eden Öztaner, “Takımımız yavaş yavaş istediğimiz seviyeye geliyor. Sezon başında bazı eksiklerimiz vardı. Hocamız bunları iyi değerlendirdi. Üst sıralara doğru çıkmaya başladık ve konumumuzu korumaya çalışıyoruz” dedi.

“İlk 6'ya girebilmek bizim için önemli” diyen Öztaner, “Üst üste aldığımız bu galibiyetlerle de sporcularımız iyi bir moral buldu. Taraftarlarımızı da memnun ettik. Kendi sahamızda 3 puan almak, büyük bir sevinç yarattı. Bu durumu korumaya çalışacağız. İnşallah iyi bir sırada ilk yarıyı tamamlarız” diye konuştu.

Öztaner, yönetimin beraberlik içinde çalıştığını, herkesin kendi görevini yerine getirdiğini vurgulayarak, “Yönetimdeki birliktelik futbolcularımıza da yansıyor. Herhangi bir sorunumuz yok. Biz amatör bir ruhla, profesyonel bir takımı idare ediyoruz. Bu sporculara da yansıyor, bize de yansıyor. Konumumuzu muhafaza etmek istiyoruz. Bir yere gelmenin değil, yerini muhafaza etmenin daha zor olduğunun bilincindeyiz. Umarım ilerleyen dönemlerde daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz