« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takımda revizyon olacak

Trabzonspor'da yönetimin Şenol Güneş'i takımın başına getirdikten sonra kadroda da önemli bir revizyona gideceği ve takımdaki Trabzonlu sayısının artırılacağı belirtildi.

Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Sportif Direktör Ünal Karaman ile ciddi bir çalışma içerisine girmeyi planlayan yönetim, Şenol Güneş'in de takımın başına gelmesiyle uzun soluklu yeni bir oluşum içerisine girmeyi planlıyor. Bu arada Broos tarafından geçtiğimiz hafta oynanan Kasımpaşa maçında ilk kez forma verilen A2 takımın forvet oyuncusu Hasan Ahmet Sarı'nın Gökhan Ünal'ın yokluğunda daha çok forma giyeceği belirtildi. Karaman, Hasan Ahmet Sarı'nın yeteneklerine fazlasıyla inandığını belirterek, "Devre arasına kadar ona şans vereceğiz. Aradaki kampta ise çok kaliteli bir forvet oyuncusu kazanacağımıza inanıyorum. Hasan Ahmet Sarı, Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet edebilecek bir isim" diye konuştu.

KARAMAN, TJİKUZU'YU KAZANACAK

Bu arada Karaman, Hugo Broos'un ülkesinden geç geldiği için cezalandırdığı ve 10 hafta boyunca kadroya dahi almadığı Namibyalı oyuncu Razundara Tjikuzu'yu kazanacağını söyledi. Karaman, Hepatit - B hastalığına yakalandığı için tedavisi takımdan ayrı olarak yapılan bu futbolcuyu dün tesislere çağırdı. Futbolcuya, "İyileşmenin ardından senden faydalanacağız. Sana inanıyorum" diyen Karaman, "Bence kaliteli bir futbolcu. Bir hata yaptı ve cezasını çekti. Biz oyuncumuzu kaybetmeyi değil kazanmayı düşünüyoruz" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz