« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Takımda kaldığım için çok mutluyum"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) ekiplerinden Galatasaray Medical Park ile bulunan sözleşmesini yenileyen Işıl Alben, takımında kaldığı için mutlu olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
IŞIL VE BAHAR YUVADA KALDI

Sarı-kırmızılı takım ile sözleşmesini uzatan Bahar Çağlar ile birlikte Galatasaray TV'ye açıklamada bulunan Işıl, “Galatasaray ile gönülden bir sözleşmemiz var. Kısa süreli bir görüşme oldu zaten. Takımda kaldığım için çok mutluyum” dedi.

Galatasaray formasını taşımaktan büyük gurur duyduğunu dile getiren Işıl Alben, “Bunun için mutluyum. İnşallah istediğimiz gibi sezonlar yaşayacağız. Önümüzdeki sezon da bu sezondakinden daha iyi şeyler göreceğimizi düşünüyorum. Çünkü uzun süredir beraber oynuyoruz. Ve bu bizim bir avantaj” diye konuştu.

TKBL'de iyi bir sezon geçirmelerine rağmen sonunu getiremediklerini söyleyen Işıl, “Gerçi bunda birçok etken vardı ama biz kendi hatalarımıza bakıp, bunlardan gerekli dersi çıkartıp önümüzdeki sezon kesinlikle şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sözleşmesinde Avrupa'ya gitme opsiyonu bulunmasına karşın Galatasaray için oynamaya devam etme kararı alan Bahar Çağlar ise “Galatasaray'da şampiyonluk yaşamak istiyorum, o yüzden bu sene ayrılmayı hiç düşünmedim. Galatasaray da bir Avrupa takımı. Sözleşmemde bulunan opsiyon bu sene aklıma bile gelmedi ve Galatasaray'da kalmayı kabul ettim” diye konuştu.

Takım olarak hedeflerinin gelecek sezon şampiyonluk olduğunu dile getiren Bahar Çağlar, Galatasaray'ın büyük başarılar yaşayacağına inandığını ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz