« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takıma güveniyorum

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Rizespor yenilgisinin şampiyonluk yolunda iyi bir uyarı olduğunu dile getirerek, ‘Kötü oynadık. Buna rağmen kazanabilirdik. Hakemden memnunuz. Bizi yan hakemler yaktı’ diye konuştu.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’de Çaykur Rizespor yenilgisi umursanmıyor. Sarı lacivertli camia şampiyonluğa inanıyor ve birlik beraberlik mesajları gönderiyor. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetimi futbolculara olan güvenini dile getirirken, teknik direktör Christoph Daum, moral aşılıyor.

Son haftalarda hakemlerden dili yanan takımın zirvedeki yerini koruduğunu dile getiren Başkan Aziz Yıldırım, şampiyonluğa olan inancını tekrarlayarak, ‘Kötü oynadık, hatalarımızı gördük. Futbolcularımız bu maçın ardından iyi oynamaları gerektiğini biliyorlar. Birlik beraberlik içinde olmalıyız. Kötü oynamamıza rağmen kazanabilirdik. Hatta maç berabere bitebilirdi. Hakem Cem Papila mükemmel bir maç yönetti. Ancak son 3 haftadır yan hakemler gollerimizi iptal ediyor. Bu böyle devam etmeyecek. Şampiyonluğa inanıyorum. Bu takıma güveniyorum’ diye konuştu.

ÖZDEMİR İDDİALI

Başkan Vekili Nihat Özdemir de, takımın moralini yüksek tuttuğunu ve kalan 5 final maçında futbolculara güvendiklerini söyledi. Rizespor maçında kötü oynadıklarını hatırlatan Özdemir, taraftarlara seslenerek, ‘Bir maç kötü oynayabiliriz. Kalan 5 maçı kazanarak şampiyon olacağız. Kimse endişelenmesin. Orta hakemden memnunuz. Kötü oynadığımız maçta yan hakem hata yapmıştır. Bir nizami golümüz maalesef iptal edildi. Bilerek yaptığını sanmıyoruz ama bizi üzmüştür. Biz önümüze bakıyoruz. En önemli rakibimiz Beşiktaş’ı İnönü’de yeneceğiz. Bu takım Türkiye’nin en iyi kadrosuna sahip’ diye konuştu.

Daum: Dimdik ayaktayız

F.BAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, dünkü idmandan önce konuştuğu futbolcularına moral verdi. Alman çalıştırıcı, ‘Sadece bir maç kaybettik. Bu, dünyanın sonu değil. Şampiyonluk yolunda bütün ipler bizim elimizde. Bu yenilgiyi bir an önce unutup, önümüzdeki hafta yapacağımız Samsun maçını düşünmeliyiz’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler