« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Takım olmayı başardık

Trabzonspor hocası Mustafa Akçay, “Gol yediğimizde birlikte üzülüp, atınca birlikte seviniyoruz. Kayserispor’u geçmenin ötesinde, artık takım ruhuna kavuştuk” dedi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Mustafa Akçay, son dönemde yakaladıkları başarının sırrının birliktelikten geçtiğini belirtti.
Akçay, “Eğer yenilen golde birlikte üzülüyorsak, atılan golde aynı sevinci yaşıyorsak, iyi yoldayız demektir. Benim oyuncularımın hepsi bunu başarıyor. Kayseri maçında bir istatistiği bozmamız gerekiyordu ve bunu yaptık. Takım olma yolunda attığımız adımların meyvesini ilerleyen günlerde toplayacağız” dedi.

MALOUDA: ‘ZAMAN GEREK’

KAYSERİ maçındaki performansı ile eleştirilen Malouda ise, henüz tam hazır olmadığını söyledi. Fransız, maç eksiğinin oynadıkça ortadan kalkacağını belirtirken de, “Maç sonunda yaşanılan galibiyet sevinci takımın nasıl bir bütün olduğunun gösterisidir. Her şey yoluna girdiğinde herkes geçmişten bildiği Malouda’yı sahada görecektir. Bu taraftara hak ettiği mutluluğu yaşatmak bizim en büyük sorumluluğumuz” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz