Gündem Haberleri

  Takarof paniği

  Hürriyet Haber
  17.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya'da bir otelin emanetine bırakılmak istenen Takarof marka tabanca polisi ayağa kaldırdı.

  YURT genelinde olduğu gibi Antalya'da da polis ve jandarma birimleri Hizbullah operasyonları nedeniyle alarmda bekliyor. Her ihbarı titizlikle değerlendiren güvenlik güçlerini en küçük ayrıntı bile harekete geçirmeye yetiyor. Örneğin önceki gece Antalya'da bir otelin resepsiyonuna bırakılan Takarof marka tabanca, tüm güvenlik teşkilatını ayağa kaldırdı.

  Gece geç saatlerde kentin en işlek caddelerinden Şarampol'de bulunan bir otele gelen ve ismi belirlenemeyen müşteri, belindeki tabancayı çıkarıp otelin emanet kasasına bırakmak istedi. Resepsiyon görevlisi, Takarof marka silahın ruhsatını sorunca müşteri birden telaşa kapıldı. Panikleyen esrarengiz adam, tabancasını bile almadan otelden koşarak uzaklaştı.

  Otel görevlileri, durumu polise bildirirken, olay yerine gelen ekipler tabancanın herhangi bir olayda kullanılıp kullanılmadığını belirlemek için balistik kontrole gönderdi. Bu arada tabancasını bırakıp kaçan 35-40 yaşlarında, uzun boylu, esmer ve dalgalı saçları arkaya doğru taranmış kişinin yakalanması için operasyon başlatıldığı bildirildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı