Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tahkim’e itiraz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MUSA KART GÖRMEDİ Profesyonel Disiplin Kurulu'nun, Gönen maçından sonra S.Eynal randevusunda da 3-0 hükmen yenik ilan ettiği Bergama Belediyespor, Tahkim Kurulu'na başvurdu. Federasyon'dan tebligatın geldiğini belirten yönetici Muzaffer Altınöz, ‘‘Musa Özen'in S.Efes maçında kart görüp, cezalı duruma düştüğü yazılmış. Efes maçında sadece Gökmen ve Melih kart gördü’’ dedi.

RAPORLAR TUTMUYOR Hakemlerin maçtan sonra kendilerine verdiği rapor ile Ankara'daki raporun farklı olduğunu öne süren Altınöz, ‘‘Ortada büyük bir yanlışlık var. Bizdeki hakem raporunda herhangi bir silinti, kazıntı da yok. Gökmen sarı kart cezalı duruma düştüğü için, Simav Eynal randevusunda oynatmadık. Tahkim Kurulu'ndan çıkacak kararı dört gözle bekleyeceğiz’’ diye konuştu.

GÜRKAN BİLMECESİ Gönen maçındaki hükmen yenilginin nedenini de anlayamadıklarını vurgulayan Altınöz şöyle konuştu: ‘‘Çanspor'dan transfer ettiğimiz Gürkan, 1998-99 sezonunda ligin bitmesine üç hafta kala altı maç ceza almış. Bize, altı ay sonra, 30 Ocak'ta geldi. Bergama Belediyespor'da da dört maçta forma giyemedi. Beşinci maçta oynattık, hükmen yenik sayıldık’’


Bunları da Beğenebilirsiniz