Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tacizi anlattı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadir İnanır ile manken Buket Saygı arasındaki taciz olayında savcıya tanık olarak ifade veren abla Gamze Saygı ‘‘Kadir'e sempatim kalmadı’’ dedi.

Mahken Buket Saygı'nın ablası Gamze Saygı, kardeşinin Kadir İnanır ile olan ‘taciz’ soruşturmasında tanık sıfatıyla ifade verdi. Savcı Fazıl Aslanalp tarafından sürdürülen soruşturma kapsamında ifade için çağırılan Buket Saygı'nın, Show TV'de yayınlanan ‘Çok Özel Fiskos’ ve ‘Taksi’ programlarını sunan ablası Gamze Saygı ile Çelik'in menajeri Çiğdem Saraçoğlu, 14.00'te avukat Ömer Durak ile Sarıyer Adliyesi'ne geldiler.

Ne istenirse anlatacağım

1.5 saat süren ifade öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan abla Saygı, konuyla ilgili bir şey söyleyemeyeceğini belirterek, ‘‘Kime ne anlatmam gerekiyorsa ona anlatacağım. İlk defa ifade vereceğim için de ne yapacağımı bilemiyorum. Çok heyecanlıyım’’ dedi. Olayın patlak vermesinden önce Kuşadası'na giderek kardeşini İstanbul'a getirdiğini kaydeden abla Saygı, Buket'in o anda fiziksel ve ruhsal olarak çok kötü durumda olduğunu savundu.

Başka tacizden haberim yok

İnanır'ın filmlerini hayranlıkla izlediğini ifade eden Gamze Saygı, şöyle konuştu: ‘‘Ama artık kendisine sempati duymuyorum. Diğer oyunculara da tacizde bulunduğuna dair özel bir bilgim yok.’’ Buket Saygı'nın sevgilisi sanatçı Çelik'in menajeri Saraçoğlu'nun da verdiği ifade sonrası açıklama yapan avukat Durak, eğer gerek görülürse Kadir İnanır'ın ifadesine başvurulacağını sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz