Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Tacizcinin başını ezerek öldürdü, sonra da yaktı

  İsmail AKDUMAN/SAMSUN, (DHA)
  21.10.2007 - 16:11 | Son Güncelleme: 21.10.2007 - 16:11

  SAMSUN’da 18 yaşını doldurduğu için yetiştirme yurdundan ayrılan Kemal Karabağ, iddiaya göre çalıştığı büfenin sahibi 53 yaşındaki Turgut Akman’ı kendisine tacizde bulunduğu gerekçesiyle başına taşla vurarak öldürdü.

  Karabağ, daha sonra Turgut Akman içinde olduğu halde birlikte kaldıkları bez çadırı benzin dökerek ateşe verdi. Ellerinden yaralanan genç kaldırıldığı hastanede polis tarafından gözaltına alındı.

  Olay, bugün saat 05.00 sıralarında Yalı Mahallesi’nde meydana geldi. Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne ait Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu’ndan 3 ay önce 18 yaşını dolduduğu için ayrılan Kemal Karabağ, Adnan Menderes Bulvarı sahilinde büfe işleten Turgut Akman’ın yanına çalışmaya başladı.

  Akman, kalacak yeri olmayan Karabağ için büfenin yanına çadır kurdu. Dün gece ise Turgut Akman, iddiaya göre aldığı alkolün etkisiyle Kemal Karabağ’a tacizde bulundu. Bunun üzerine çıkan tartışmada Karabağ, Akman’ın başına taşla vurarak öldürdü. Ardından da Akman’ın da içinde bulunduğu çadırı benzin döküp yaktı. Ancak bu sırada ellerinden yaralanan genç Samsun Devlet Hastanesi Yanık Servisi’ne kaldırıldı. Daha sonra polis tarafından gözaltına alınan Kemal Karabağ'ın sorgusu sürüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı