Gündem Haberleri

  Taciz yok imza var

  Sinem VURAL
  29.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sinem Kobal, “Küçük Sırlar”ın çekimlerinin yapıldığı Nişantaşı’nda bir grubun sözlü tacizine uğradığı, sevgilisi Arda Turan’ın da bu yüzden kendisine özel koruma tuttuğu haberlerine sinirlendi.

  SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI

  “Küçük Sırlar” dizisinde Su’yu canlandıran Sinem Kobal, çekimler sırasında tacizle karşılaşmadığını, Arda Turan’ın da kendisine koruma tutmadığını söyledi. Kobal, avukatı Sami Dinç aracılığıyla yaptığı açıklamada “Gazetelerde, internet haber ve magazin sitelerinde, şahsımın öğrenciler tarafından taciz edildiğine ve bu sebeple öğrencilerle aramda tartışma yaşandığına yer verilmiştir. Haber yapılan olay, tamamen gerçek dışıdır” dedi.

  Sevgilisinin kendisine koruma tuttuğu iddialarına da yanıt veren oyuncu, şunları söyledi: “Bu haber de gerçek değil. Orada bir taciz yaşansa, duruma müdahale edilmez mi? Bunu aklınız alıyor mu? İmza isteyen kalabalığı çekip ‘tacize uğradı’ diyorlar. Hakkımda yapılan yanlış haberleri okumak beni üzüyor. Artık yorum yapmaktan yoruldum. Bu yüzden avukatımla tekzip yolluyorum.”      

    

   

   

           

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı