Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tabelaya bakıp ahkam kesmeyin

 • Son iki maçta golcülerim ve takımım şanssız bir dönem geçiriyor. Hiç kimse olayları farklı yöne çekmesin.
 • G.Saray'a yenilmemize rağmen aramızda sadece 4 puan fark var. Ligin gidişatını gayet iyi biliyoruz.
 • Golcü takviyesi yapılmayacak. Takımımdan memnunum, ikinci yarıda daha rahat çalışma imkanı bulacağız.
 • Hürriyet Haber
  SON GÜNCELLEME
  İYİ BİLİYORUZ

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Beşiktaş ve Trabzonspor mağlubiyetleri üzerine kendisine yöneltilen eleştirilere sert cevap verdi. Takımının şanssız bir dönem geçirdiğine dikkat çeken Denizli, ‘‘Kimse skora bakarak ahkam kesmesin. Biz ligin gidişatını çok iyi biliyoruz’’ dedi.


  TALİHSİZ GOLLER


  Son iki maçta futbol olarak rakiplerinden üstün olmalarına rağmen gol pozisyonlarında şansızlık yaşandığını, buna karşılık talihsiz goller yediklerine işaret eden Denizli, ‘‘Golcülerim ve takımım şanssız bir dönem geçiriyor. Hiç kimse olayları farklı yöne çekmesin’’ diye konuştu.


  SADECE 4 PUAN


  G.Saray ile aralarında sadece 4 puanlık fark olduğunu hatırlatan Denizli, ‘‘Kimse unutmasın, F.Bahçe Ali Sami Yen'de G.Saray'a yenilmesine rağmen iki takım arasında sadece 4 puan fark var. Ligin gidişatını gayet iyi biliyoruz. Kimse skora bakıp, ahkam kesmesin’’ mesajını verdi.


  FARK KAPANACAK


  Takımının mücadele gücü ve temposundan memnun olduğunu anlatan tecrübeli teknik adam, ligin ikinci yarısında eksiklerin de giderilmesiyle puan farkının kapanacağını açıkladı. Mustafa Denizli, ‘‘Takıma golcü takviyesi yapılacak mı?’’ sorusuna da ‘‘hayır’’ cevabını verdi.
  
  Bunları da Beğenebilirsiniz
  İlişkili Haberler