« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tabelaya bak başkan!

F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın “Türkiye’de tek büyük var, o da F.Bahçe” sözünü 6 kulübün başkanına sorduk. En çarpıcı yanıt şampiyon Bursaspor’un başkanı İbrahim Yazıcı’dan geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın kaçan şampiyonluğun ardından düzenlediği basın toplantısında, “Bu sezon gösterdi ki, Türkiye’de F.Bahçe ve diğerleri var. Bu da demektir ki, tek büyük var; o da F.Bahçe” sözünü, diğer kulüplerin başkanlarına sorduk. En çarpıcı yanıt, şampiyon Bursaspor’un başkanı İbrahim Yazıcı’dan geldi; “Adama tabelaya bak derler. Sadece bu kadar söylüyorum.” Diğer başkanların görüşleri şöyle...

İlhan CAVCAV
G.Birliği Başkanı


Keşke her hafta Fener’le oynasak
“O sözleri, Anadolu kulüpleri ile diğer kulüpleri küçük düşürmek niyetiyle söylediğine inanmıyorum. F.Bahçe büyük bir camia ve en büyük taraftar F.Bahçe’de. Bu anlamda sarı lacivertlilerin büyüklüğüne katılmamak mümkün değil. Bunun en büyük kanıtı, oynadığımız maçlar içinde en fazla geliri F.Bahçe maçlarında elde etmemiz. Keşke her hafta, F.Bahçe ile oynasak.”

Sadri ŞENER
Trabzon Başkanı

En büyük Trabzon

“F.Bahçe tek büyük olabilir ama en büyük Trabzonspor.”

Hasan AKINCIOĞLU
Antalya Başkanı

Herkes kendi çapında büyük

“Sayın başkanın bu sözlerine, kendi camiasının gururunu okşayan bir söylem olarak inanmak istiyorum. Çünkü Türkiye’de her kulüp kendi çapında büyüktür. F.Bahçe tek başına yarışmıyor. Büyük takımların da olduğu bir arenada yarışıyor. Türkiye’de camia olarak köklü kulüplerimiz de büyüktür.”

Halil ÜNAL
E.Şehir Başkanı

3 büyük 4 büyük yok Sadece Allah büyük

“3 büyük, 4 büyük, 5 büyük diye bir şey yok. Sadece Allah büyük. Tamam, F.Bahçe büyük bir kulüp ama herkesin kendine göre büyüklüğü var. Biz de büyük olma yolunda ilerliyoruz.”

Mecnun ODYAKMAZ
Sivas Başkanı

Biz bu olayın dışında kalacağız
“Bu konuda yorum yapmayacağım. Yapılan her açıklama sadece o açıklamayı yapan kişileri ilgilendirir. Kulüp olarak biz bu tür şeylerin dışında kalmayı tercih ediyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.