« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tabata'nın en şanslı günü

Brezilyalı yıldızlardan Tabata, olumlu ve enerjik yapısını ortaya koyarak şansının da yardımıyla liderlik gücünü ve özelliklerini kullanma fırsatı bulacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ ile Fenerbahçe arasında oynanacak yılın son derbisinin sonucu merakla bekleniyor. Beşiktaş, ligde 8 maçtır bileğini bükemediği, BJK İnönü Stadı’nda üst üste 4 kez yenildiği ezeli rakibini bu kez devirebilecek mi? F.Bahçe, Kadıköy’deki galibiyet serisini 5 maça çıkarabilecek mi?
Tüm Türkiye bu soruların yanıtını arıyor. Hiçbir maç önceden kazanılmaz. Ancak tahmini yapılır. 25 Ekim’de oynanan F.Bahçe-G.Saray derbisi öncesi yaptığı isabetli tahminlerle dikkatleri üzerine çeken ünlü astrolog Fatima Abdoul, bu kez Beşiktaş ile F.Bahçe’nin teknik direktörleri ile ünlü oyuncularını büyüteç altına aldı.
Süper Lig’in en tecrübeli iki teknik adamı Mustafa Denizli ve Christoph Daum ile derbinin kilit oyuncuları Rodrigo Tabata, Alex de Souza, Nobre ve Güiza’yı burçlarından yola çıkarak değerlendiren Fatima Abdoul’un görüşleri şöyle:

RODRİGO TABATA
(19 Kasım 1980): AKREP BURCU

Gücünü gösterecek

Tabata, Mars gezegeninin bir aylık dönemdeki olumlu etkisiyle derbinin en şanslı oyuncularından birisi olacak. Olumlu ve enerjik yapısını ortaya koyarak liderlik gücünü ve özelliklerini kullanma fırsatı bulacak.

ALEX DE SOUZA
(14 Eylül 1977): BAŞAK BURCU

Hırslı ve paylaşımcı

Akrep burcunda ilerlemeye başlayan Venüs gezegeni Alex’e olumlu bir enerji verecek. Onu, mücadele gücü yüksek, paylaşımcı ve hırslı bir gün bekliyor. Karşılaşmanın ikinci yarısında yüksek performans gösterecek.

TEKNİK ADAMLAR

Denizli yaratıcı

MUSTAFA DENİZLİ
(10 Kasım 1949):
AKREP BURCU

Mustafa Denizli, Uranüs gezegeninin Akrep burcundaki Güneş, Merkür ve Venüs ile uyumlu görünümü sayesinde derbinin oynandığı gün yaratıcı güçlerini ortaya çıkaracak. Enerjisi yüksek olacak. Geçerliliği kalmamış taktikler yerine daha etkili yeniliklere yönelecek.

Daum enerjik

CHRİSTOPH DAUM
(24 Ekim 1953):
AKREP BURCU

Mars gezegeni ve Güneş’in olumlu etkilerini üzerinde toplayacak. Onu yüksek kontrol ve liderlik gücünü gösterebileceği pozitif enerjisinin bol olacağı şanslı bir gün bekliyor. Güneş’in olumlu etkisiyle takımına ve etrafına yararlı deneyimler kazandırması olası.

GOLCÜLER

Vitrine çıkacak

MERT NOBRE
(1 Kasım 1980):
 AKREP BURCU

Yay burcunda ilerlemeye başlayacak olan Güneş, bu burçta doğan Mert Nobre’yi olumlu bir enerjiyle vitrine çıkaracak. Karşılaşmanın tamamında mücadeleci, planlı bir oyuncu olarak maçta etkisini gösterecek. Karşılaşmada adından söz ettirecek futbolculardan biri Nobre olacak.

Yanlış anlaşılacak

DANİEL GÜİZA
(17 Ağustos 1980): ASLAN BURCU

Boğa ve akrep çemberi içinde bulunan dolunayın Satürn’e olan etkisiyle Güiza’nın yanlış anlaşılmalara ve istenmeyen diyaloglara sebebiyet vermesi muhtemeldir. Ancak maçın ikinci yarısında kontrollü bir mücadeleyle karşılaşmaya pozitif bir enerji getirmesi beklenebilir.


Bunları da Beğenebilirsiniz