Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tabata’yı 6 ay oynatıp geri veririz

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş’a transferiyle büyük ses uyandıran ancak bekleneni veremeyen Rodrigo Tabata için siyah beyazlıların kapısını çalmadıklarını ama Brezilyalı oyuncuyu vermeleri halinde 6 ay oynatıp, geri gönderebileceklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Devre arasında takıma takviye yapmak istediklerini ifade eden Çalımbay, “Beşiktaş’ta son dönemlerde şans bulamayan Tabata’yı istediğimiz yolundaki haberler doğru değil. Bu konuda hiç bir girişimimiz olmadı. Ama bize verirlerse seve seve kendisini alırız. Versinler, 6 ay oynatalım sezon sonunda da geri verelim” diye konuştu.

RIZA Çalımbay, Batuhan için beşiktaş ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti. Tecrübeli hoca şunları söyledi: “Batuhan’ı almak istiyoruz. Görüşmelerin sonuna geldik. Yapacağımız transferler kesinlikle kulübün bütçesini aşmamalı. Şu anda sadece Batuhan ile görüşüyoruz. Sakat oyuncularımız nedeniyle forvet hattında sıkıntılar yaşıyoruz. Adem ve Youla’nın omuzlarına büyük yük bindi. Batuhan transferi bu hafta yüzde 99 oranında netleşecek. Biz Batuhan’ı beşiktaş’tan 6 aylığına değil 1.5 yıllığına istiyoruz. ”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler