« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sydney Programı...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

CUMARTESİ: Yarın Halil, pazar Naim

Sydney 2000 Olimpiyatları’ndaki en önemli altın madalya umutlarımızdan Halil Mutlu yarın, Naim Süleymanoğlu ise pazar günü podyuma çıkacak.

Neşe Şensoy start alıyor

Judo'daki 48 kilo bayan sporcumuz Neşe Şensoy TSİ ile 07.00'de mücadele edecek.

MUTLAKA İZLEYİN...

Rekortmenler havuzda

400 metre serbest erkeklerde Avustralyalı Ian Thorpe, 3.41 33 ile dünya rekorunu elinde bulundururken, elemelerinde favorisi. Bayanlar 100 metre kelebek rekortmeni Hollandalı Inge De Bruijn (56.64) hayranlarıyla buluşacak. 100 metre kurbağlama erkeler elemelerde Rus Roman Sloutnov 1.00.36 ile bu stilin dünya rekorunu elinde bulundururken, elemelerin de en büyük favorisi.

PAZAR: Havuzda kapışma

Havuzda pazar mesaisinde rekortmenler yine boy gösterecek. 100 metre sırtüstünde gözler rekortmen Japon Mai Nakamura'da olacak. Nakamura 1.00.78 ile rekoru elinde bulunduruyor. 200 metre serbestte ise Ian Thorpe, 100 metre kurbağlama bayanda dünya rekortmeni G.Afrikalı Penalop Heyns, erkekler 100 metre sırtüstü ABD'li Lenni Krayzelburg, 400 metre erkek karışıkta ABD'lie Tom Dolan gibi rekortmenler yeni rekorlar için yüzecek.

BU MAÇ KAÇMAZ...

DreaM Team, Çin önünde

Basketbolda ABD, saat 14.30'da Çin ile karşı karşıya gelecek. ABD’de Steve Smith, Jason Kidd, A.Houston, A.Mourning, T.Hardaway, Gray Payton gibi ünlüler yer alıyor. Günün diğer önemli maçı ise Yugoslavya ile Rusya arasında oynanacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler