Ege Haberleri

EGE

  Swissotel Büyük Efes'e büyük gurur

  Hürriyet Haber
  24 Aralık 2014 - 15:31Son Güncelleme : 24 Aralık 2014 - 15:31

  Swissôtel Büyük Efes İzmir, Expedia sitelerinde liste başı olan otellere verilen "Expedia Insiders' Select 2014" ve Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği tarafından düzenlenen, 2014 Kalite Yönetimi Ödülleri'nde "İzmir'de En İyi Yönetilen Şehir Oteli" ödülleryle 2014'ü uğurladı.

  Dünya genelinde yaklaşık 2 milyon misafir yorumu baz alınarak hazırlanan listede yer alan sadece ilk 650 otele takdim edilen "Expedia Insiders Select 2014" ödülünü kazananlar arasında Swissôtel Büyük Efes bu sene de yerini aldı. Expedia ödülleri, Swissôtel'de gerçekleşen tören ile sahiplerini buldu. Ödülü alan otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol: Dünyadaki ilk 650 otel arasına girmekten ve 2014'ü yeni başarılar ile kapatmaktan ötürü gurur duyduklarını dile getirdi.
  Swissotel Büyük Efese büyük gurur
  Swissôtel Büyük Efes, aynı zamanda POYD (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen, Türk turizminin en iyi yönetilenlerinin belirlendiği "2014 Kalite Yönetimi Ödülleri"nde ise "İzmir'de En İyi Yönetilen Şehir Oteli" ödülüyle geçen sene olduğu gibi bu sene de ödüllendirildi. Ödül töreni için Antalya'ya giden Satış&Pazarlama Direktörü Pamela Tito bu ödülü ikinci kez İzmir'e kazandırmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı