« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Suyu ne kadar döversen döv, su yine sudur'

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'un sarı-kırmızılı takımda kaldıklarını bir kez daha yineleyerek "Suyu ne kadar döversen döv, su yine sudur" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Recep Mamur, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'un satılmayacağına dair açıklama yapmaktan bıktıklarını, büyük kulüplerin 2 oyuncularını sürekli taciz etmesinden sıkıldıklarını ifade ederek, şunları söyledi:
“Biz, aylardan beri bu iki futbolcumuzu satmayacağımızı, mukavelelerini uzattıklarını söyledik. Gökhan Ünal'ın menajeri açıklama yapmış, bazı gazeteler bunu (Gökhan Ünal'dan kötü haber) başlığıyla vermiş. Bu Galatarasay için kötü haber olabilir. Suyu ne kadar döversen döv, su yine sudur. Gökhan Ünal ile Mehmet Topuz, yarın Kocaeli Kartepe'de basın toplantısı yapacak, kuluplerinde kaldıklarını bir kez daha açıklayacaklar.”

Mamur, Kayserispor'un yarın Kocaeli Kartepe'de kamp çalışmalarına başlayacağını kaydederek, “Yarın Kocaeli Kartepe'de başlayacak olan kamp çalışmaları 24 Temmuza kadar sürecek. Kartepe'de kaldığımız süre içerisinde Çaykur Rizespor, Denizlispor, İstanbulspor ve Giresunspor'un da katılacağı turnuvada yer alacağız. İki yabancı futbolcu transfer etmek için görüşmelerimiz sürüyor. Kartepe kampına 22 futbolcumuz katılacak” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler