Dünya Haberleri

  Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, 'vakti yok' diye şikayetçi olmadı

  Mehmet ÇİFTÇİ - MADRİD / (DHA)
  22.08.2014 - 13:14 | Son Güncelleme:

  Paris’te konvoyuyla seyir halindeyken uğradığı silahlı saldırı sonucu soyulan Kral Fahd’ın küçük oğlu Suudi Arabistan Prensi Abdülaziz Bin Fahd’ın saldırganlardan şikayetçi olmadığı belirtildi. İspanyol El Pais gazetesi, Prensin Ibiza tatilini ertelememek için polise giderek ifade vermeyi reddettiğini yazdı.

  Gece hayatına düşkünlüğü ve organize ettiği eğlencelerle gündeme gelen, merhum Kral Fahd’ın en sevdiği çocuğu olan Prens Abdulaziz’in tam bir Ibiza hayranı olduğu ortaya çıktı.

  Gazete, dünyanın en uzun ve en geniş yatına sahip olan Prens’in saldırı sonrası şoku hemen üzerinden attığı ve Ibiza adasına giderek stres atmaya başladığını belirtti.

  Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, vakti yok diye şikayetçi olmadı

  Abdülaziz’in kaybettiği paranın önceki haberlerde belirtildiği gibi 150 bin euro değil, 500 bin euro olduğunu hatırlatan gazete bunun prensin sadece bir haftalık harcamasına denk geldiğinden üzerinde pek fazla durmadığını ifade etti.

  Suudi Prens 500 bin eurosu çalındı, vakti yok diye şikayetçi olmadı Paris’te Suudi prensin konvoyuna saldırdılar

  Fransız polisinin Abdulaziz’in şikayetçi olmamasına rağmen soruşturma başlatıldığı ve sayıları 6 ile 8 arasında olan saldırganların yakalanması için bölgede operasyonlar yürüttüğü belirtiliyor.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı