« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sustukça eziliyorlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'ın genç yıldızı Hakan Şükür sonunda isyan etti. ‘‘40 yılda bir konuşuyoruz, olay haline getiriyorlar’’ diyen Hakan Şükür, ‘‘Tekme yiyoruz, ağzımızı açmıyoruz. Ama sustukça üzerimize geliyorlar’’ sözleriyle tepkisini dile getiriyor.

Sarvan'ı suçlamıştı

Trabzon maçı sonrası, ‘‘Sahada G.Saray ve Trabzonspor'un dışında, F.Bahçe'yi de temsilen bir kişi vardı, o da Oğuz Sarvan'dı’’ diyen Hakan Şükür, 40 yılda bir konuştuğunu bunun da olay haline getirildiğini ileri sürdü.

Tepkisiz kalamazdım

‘‘Biz olayı saha içinde birebir yaşıyoruz. Gören de biziz, yaşayan da’’ diyen Hakan Şükür, ‘‘Hakem sahada büyük hatalar yaptı ve galip gelebileceğimiz bir maçı berabere bitirdik. Konuşunca da olay oldu. Bir konuştuk, sanki dünya yıkıldı. Ben sadece tepkimi dile getiriyorum’’ dedi.

Tekmelerden bıktım

Sahada mücadele eden, koşan ekiplerin hakkının yendiğini ileri süren Hakan'ın görüşleri şöyle: ‘‘Ne hikmetse oynamaya çalışan, mücadele eden takım eziliyor. Tekme yiyoruz, ağzımızı açmıyoruz, susuyoruz. Ama sustukça üzerimize geliyorlar.’’

Çifte bayram sözü

Ligi şimdilik bir kenara bıraktıklarını sadece Türkiye Kupası'nı kazanmayı düşündüklerini belirten genç futbolcu, taraftarlara çifte bayram yaşatmak istediklerini söyledi ve ekledi: ‘‘İyi top oynuyoruz. Kupayı alacağız bayramı gönlümüzce kutlayacağız.’’Bunları da Beğenebilirsiniz