ŞANLIURFA HABERLERİ

ŞUSKİ’de 4 yıllık strateji planı hazırlandı

DHA
28.03.2016 - 15:08Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA, (DHA) – ŞANLIURFA Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini arttırmak adına vatandaşlar ve kurumlarla istişare toplantıları yaparak 4 yıllık stratejik planını tamamladı.

Şanlıurfa kent merkezinde ve ilçelerde bulunan Kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve esnaf grupları ile 'Strateji Geliştirme Toplantıları' düzenleyerek yapılacak olan çalışmalar hakkında her kesimin görüş ve önerilerini topladı. 4 yılda yapılacak olan proje ve hizmetlerin planlama çalışmalarıyla ilgili vatandaşlardan topladığı verilere göre misyon ve stratejisini belirleyen ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, yapılacak vizyonel çalışmalar hakkında katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden ŞUSKİ’de 4 yıllık strateji planı hazırlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ŞUSKİ’de 4 yıllık strateji planı hazırlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı