SİVAS HABERLERİ

Suşehri ilçesinde öğrenci meclisi toplantısı yapıldı

AA / Faruk Kara
25.02.2016 - 17:32Son Güncelleme :
AA / Faruk Kara

SİVAS (AA) - Sivas’ın Suşehri ilçesinde öğrenci meclisi toplantısı yapıldı.

İlçe Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Sivas İl Öğrenci Meclis Başkanı Nevzat Yüce, Suşehri’nde bulunan 17 okul temsilcisiyle biraraya gelmekten mutlu olduklarını söyledi.

Öğrenci meclisinin çalışmaları hakkında bilgi veren Yüce, "Okullarımızın ve öğrencilerimizin sorunlarını araştırarak çözüm yollarını bulacağız. İlçemizde ve ilimizde eğitim kalitesine katkı sağlamak ve daha güzel bir eğitim yuvası oluşturmak amacıyla bu meclis toplantısı yapılmaktadır" dedi. Öğrenci yemininin yapıldığı toplantı sonrası, öğrenci meclisi başkanvekilliği seçimi yapıldı.

Yapılan seçimde Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Ahmet Uzun başkanvekilliğine ve Hürriyet İlkokulundan Zehra Nur Yüzüak da katip üyeliğine seçildi.

Öğrenciler daha sonra Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel’i ziyaret etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Suşehri ilçesinde öğrenci meclisi toplantısı yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Suşehri ilçesinde öğrenci meclisi toplantısı yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı