Gündem Haberleri

  Sürpriz yakınlaşma

  Hürriyet Haber
  19.05.2011 - 04:26 | Son Güncelleme:

  Fatmagül'ün Suçu Ne heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı...

  Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;                                      

  Mustafa'yı Fatmagül'ün hakkını aramaya  davet eden Meltem, kendini bir anda bambaşka bir atmosferde buldu. Mustafa'nın lüks evini görünce "Yaşaranlar seni satın almış. Fatmagül'ün hakkını arayacağına burada keyif sürüyorsun" diyen Meltem'in sözlerine karşı Mustafa da "Sen önce kendine bak. Düğün günü Fatmagül seni aradı. Her şeyi bildiğin halde neden Selim'le evlendin? Tabii önce Yaşaran olmak istedin." dedi.

  Bu konuşmaların ardından Mustafa ile Meltem arasında sürpriz bir yakınlaşma yaşandı. Meltem'in itirazına karşı Mustafa, "Sen de benim gibi intikam almak istiyorsun. Bu dünyada her şey olabilir." diye konuştu.

  Kafası karışan Meltem, ertesi gün Selim'i ziyarete gitti. Boşanma dilekçesini avukata verdiğini söyleyen Meltem, hayatında başka biri olduğunu vurguladı.

  Ilgazlar cephesinde ise umut verici gelişmeler yaşandı.              

  Fatmagül restoran için Kerim'in bulduğu yeri beğendi. Ebe Nine ile birlikte kontrat imzalayıp kolları sıvadılar. Dükkanın açılış gününde tüm aile güzel bir telaş içine girdi. Kerim restoranın  adını "Gül Mutfağı" koydu. Fatmagül bu ismi çok beğendi. Hayatında yeni bir dönem başlatmak için tüm gücüyle çabalayan Fatmagül, Mustafa’nın soluğunu bir kez daha ensesinde hissetti. Açılış günü bir demet gül gönderen Mustafa, Fatmagül'ün keyfini kaçırmayı başardı...

                    

                  

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı